medycyna
Estetyczna

Medycyna estetyczna

Poznaj nasze usługi

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej prywatnej kliniki chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w Krakowie. Oferujemy szeroki pakiet usług i zabiegów pielęgnujących, upiększających i modelujących sylwetkę. Nasz wykwalifikowany personel to lekarze z ogromną wiedzą i doświadczeniem stale podnoszący swoje kwalifikacje. Nie tylko doradzą Ci najlepsze rozwiązanie, ale też wykonają zabieg z zakresu medycyny estetycznej zgodnie z najwyższymi standardami. Sprawdź naszą ofertę i umów się na konsultacje!

Botox

Wypełnienie zmarszczek

Leczenie nadpotliwości

Lipoliza iniekcyjna

Medycyna estetyczna - co to takiego

Medycyna estetyczna to dziedzina medycyny (dział estetologi medycznej), która zajmuje się przede wszystkim pielęgnacją i przywracaniem atrakcyjnego wyglądu ciała za pomocą specjalistycznych zabiegów. Zabiegi medycyny estetycznej w przeciwieństwie do chirurgii plastycznej charakteryzują się małą inwazyjnością. W tym celu wykorzystywane są leki i preparaty, które nie tylko poprawiają wygląd ciała, ale także opóźniają procesy starzenia się.

Czym zajmuje się medycyna estetyczna

Ponieważ medycyna estetyczna to dział medycyny, zabiegi wchodzące w jej zakres mogą być wykonywane jedynie przez lekarzy posiadających specjalistyczną wiedzę, odpowiednie wykształcenie i doświadczenie. Różni się tym od kosmetologii.

Dbałość o atrakcyjny wygląd zewnętrzny, którego nie zawdzięczamy operacjom plastycznym staje się coraz bardziej popularny Co za tym idzie, zwiększa się zainteresowanie zabiegami medycyny estetycznej, które pomagają wymodelować sylwetkę, poprawić wygląd i kondycję skóry tym samym opóźniając naturalne procesy starzenia. Wraz z rozwojem medycyny, pacjenci mają dostęp do coraz szerszej oferty zabiegów, nowoczesnych technologii i sprzętów, które pozwalają na poprawę różnego rodzaju niedoskonałości. Ważny jest wybór doświadczonej kliniki medycyny estetycznej, zatrudniającej lekarzy ze specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem. Wszelkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej powinny być bowiem wykonane w taki sposób, by nie tylko poprawić wygląd i zniwelować mankamenty urody, ale jednocześnie zachować naturalny wygląd, pozbawiony sztucznego, przerysowanego efektu.

Zabiegi medycyny estetycznej oferowane w Klinice chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w Krakowie

Medycyna estetyczna oferuje wiele różnorodnych zabiegów mających na celu poprawę wyglądu. Dzięki różnorodności i dużemu zakresowi usług, każdy pacjent ma możliwość wybrać to czego szuka i na czym najbardziej mu zależy. W naszej klinice chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w Krakowie zajmujemy się zabiegami, które cieszą się największą popularnością wśród szerokiego grona klientów. Nasi lekarze to specjaliści medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej który posiadają nie tylko dużą wiedzę, ale też doświadczenie. Korzystamy z najbardziej zaawansowanych technologii i nowoczesnego sprzętu by móc naszym pacjentom zapewnić jak największy komfort i zadowolenie z uzyskanych efektów.

W ofercie zabiegów medycyny estetycznej znajdziesz u nas:

Botoks - popularna metoda redukcji zmarszczek mimicznych polegająca na wstrzyknięciu pod skórę botoksu (toksyny botulinowej)

Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową - botoks wykorzystywany jest nie tylko w celu usunięcia zmarszczek. Z jego użyciem leczy się także nadmierną produkcję potu. Zabieg polega na wstrzyknięciu toksyny botulinowej w określone miejsca produkujące nadmiar potu, co blokuje jego wydzielanie

Wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym - popularny zabieg spłycania zmarszczek, których nie da się zredukować za pomocą botoksu. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszym organizmie, dba o odpowiednie nawilżenie skóry, pomaga utrzymać ją w najlepszej kondycji

Lipoliza iniekcyjna - redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą iniekcji z podaniem preparatów, które rozpuszczają kwasy tłuszczowe i prowadzą do ich usunięcia z organizmu