Powiększenie ust
z użyciem implantu silikonowego

Implant ust (powiększenie ust implantem) - na czym polega zabieg

Powiększenie ust to jeden z najpopularniejszych i najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Znajduje się on również w ofercie naszej prywatnej kliniki w Krakowie. Zabieg wstawienia implantu ust daje niezwykły efekt pięknych i pełnych ust. Możesz zadecydować jaki efekt chcesz osiągnąć - usta jak najbardziej naturalne czy efektownie powiększone. Rezultat, jaki uzyskasz po takiej operacji plastycznej jest przede wszystkim trwały, ale też w każdym momencie można go odwrócić. Jeśli po jakimś czasie zmienisz zdanie, wystarczy wyjąć implant. Wstawienie implantów ust może obejmować zarówno jedną wargę (często tylko górna lub dolna wymaga takiej korekty) lub obu. Jeśli więc nie jesteś zadowolona z wyglądu swoich ust, umów się na konsultację z naszym chirurgiem plastycznym w gabinecie w Krakowie!

Wskazania do zabiegu wstawienia implantu ust

Niedoskonałości w wyglądzie bardzo często prowadzą do powstania kompleksów, a nawet są przyczyną depresji i niekorzystnie wpływają na nasze codzienne funkcjonowanie i relacje z innymi. Aby temu zapobiec i uzyskać swój wymarzony wygląd, z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna. W przypadku operacji plastycznej ust najczęstszymi wskazaniami do takiego zabiegu jest posiadanie cienkich, mało wydatnych lub nieregularnych ust. 

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu wstawienia implantu ust

Operacja plastyczna wstawienia implantu ust pozwala pacjentom nie tylko poprawić wygląd swojej twarzy, ale przede wszystkim pozwoli zwalczyć kompleksy. Dzięki konsultacjom z profesjonalnym chirurgiem plastycznym oraz wykonanemu przez niego zabiegowi wstawieniu implantu w usta, nasi pacjenci mają szansę na osiągnięcie wymarzonych efektów i znaczną poprawę wyglądu. Umów się na spotkanie z naszym doświadczonym chirurgiem plastycznym w Krakowie!

Przeciwwskazania do zabiegu powiększenia ust

Podczas wizyty w gabinecie chirurgii plastycznej należy z chirurgiem omówić wszystkie ważne kwestie związane z operacją wstawienia implantu ust. Jedną z nich są przeciwwskazania. Do przeciwwskazań dla takiej operacji plastycznej należą: nadciśnienie tętnicze, zaburzenia krzepnięcia krwi, cukrzyca, ciąża.

Przygotowanie do zabiegu wstawienia implantu ust

Przed każdą operacją plastyczną w naszym gabinecie chirurgii plastycznej w Krakowie pacjent odbywa konsultacje z lekarzem. Podczas konsultacji chirurg omawia z pacjentem jego oczekiwania, wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, przebieg operacji plastycznej, dokonuje pomiarów i odpowiada na wszelkie pytania.Oprócz konsultacji niezbędne będzie także wykonanie badań: morfologia, poziom cukru; układ krzepnięcia, HBS, HCV, HIV oraz posiew z nosa.W dobie przedoperacyjnej pacjent/ka rozpoczyna terapię antybiotykową oraz przeciwwirusową /Heviran/, trwającą przez siedem dni.

Przebieg zabiegu wstawienia implantu ust

Operacja plastyczna wstawienia implantu ust odbywa się w znieczuleniu miejscowym, trwa ok.45 minut. Chirurg plastyczny nacina skórę w kącikach ust, a następnie umieszcza w nich implant. Na nacięcia są zakładane wchłanialne szwy, a blizny nie będą widoczne, ponieważ nacięcia są wykonywane po wewnętrznej stronie ust. Implanty są dobierane indywidualnie, zgodnie z wymaganiami pacjenta. W naszym prywatnym gabinecie chirurgii plastycznej w Krakowie używamy implantów najwyższej jakości, które są całkowicie bezpieczne i posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty. Czas pobytu w klinice po takim zabiegu wynosi 1 godzinę, a okres rekonwalescencji to tydzień czasu. Po zabiegu  powiększenia ust obowiązuje ograniczenie ruchomości ust, przez okres około dwóch tygodni. Płyny i pokarmy letnie powinno się przyjmować przez okres również dwóch tygodni. Pacjenci wracają na wizytę kontrolną po ok. 3 miesiącach.

Jakie mogą wystąpić powikłania po zabiegu powiększenia ust

Po powiększeniu ust implantem może pojawić się krwiak w miejscu pooperacyjnym lub infekcja rany.

Cennik - ile kosztuje operacja plastyczna powiększenia ust implantem

Ceny operacji plastycznych w naszym cenniku są podane orientacyjnie. Każdorazowo, w zależności od indywidualnego przypadku pacjenta lekarz podaje cenę za implant ust podczas konsultacji. Przedział cenowy w cenniku naszego prywatnego gabinetu chirurgicznego w Krakowie za wykonanie implantu ust, to kwoty od 4 000 zł przy jednej wardze, a 7 000 - 8 000 zł przy obydwu wargach.Sprawdź również inne zabiegi plastyczne twarzy, dostępne w naszej klinice chirurgii plastycznej. Z naszej oferty możesz wybrać m. in. plastykę powiek lub face lifting!Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości albo chciałbyś umówić się na wizytę, skontaktuj się z nami!

powiązane
Zabiegi